Žabky v knihovně

děti

Ve čtvrtek 7. 5. přiskákaly do knihovny na návštěvu Žabičky, v počtu 13 dětí a 2 paní učitelky.

Ve čtvrtek 7. 5. přiskákaly do knihovny na návštěvu Žabičky, v počtu 13 dětí a 2 paní učitelky. Téma setkání bylo „Rodina“.

Přečetla jsem dětem příběh z knihy „Jak se Vojta ztratil“. V příběhu se postupně objevovali členové rodiny a děti nakonec měly vyjmenovat, koho si zapamatovaly. Potom děti skládaly puzzle obrázky, na kterých byli členové rodiny. Na závěr prohlížení knížek a sladká odměna. Děti si s sebou odnesly do školky hromadu knížek ke čtení před spaním.

Děkuji paním učitelkám a dětem za zájem a těším se na další setkání, které bude koncem  tohoto měsíce a proběhne vyhodnocení nasbíraných žabiček za návštěvu knihovny. 

knihovnice Monika :-)

děti

dětiděti

děti

děti

 

děti

děti

děti

děti

děti

děti

děti

děti

Datum vložení: 7. 5. 2026 17:38
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2026 17:57
Autor: Správce Webu