Klub Mimičtenářů

mimina

Ve středu  16.  4. proběhlo v knihovně další setkání Klubu Mimičtenářů. Sešlo se 11 maminek s dětmi do 3 let. Dvě maminky přišly poprvé.

Ve středu  16.  4. proběhlo v knihovně další setkání Klubu Mimičtenářů. Sešlo se 11 maminek s dětmi do 3 let. Dvě maminky přišly poprvé. Setkání bylo velmi dynamické, děti byly jako pytel blech, těžko se zachytávaly na foto. Běhaly, hrály si, prohlížely knížky i svačinové krabičky, nechyběla ani kávička :-) Zatímco některá batolata sotva začala chodit, starší už půjdou k zápisu do školky.

Děkuji maminkám a dětem za zájem a těším se na další setkání.

Knihovnice Monika :-)

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

mimina

 

Datum vložení: 17. 4. 2025 10:38
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2025 14:54
Autor: Správce Webu